Historia Firmy

Zakład Pogrzebowy Chmielewscy, członek Polskiej Izby Pogrzebowej, powstał w 1993 roku. Siedziba firmy mieści się w Żninie, jednak dodatkowo, zgodnie z sugestiami dotyczącymi usprawnienia naszej działalności, uruchomiliśmy punkty przyjmowania zgłoszeń w Rogowie, Łabiszynie, Janowcu Wielkopolskim oraz Damasławku.

Z dumą możemy podkreślić, że jesteśmy najtańszym Zakładem Pogrzebowym w regionie świadczącym usługi na najwyższym poziomie..

Z końcem 2012 roku oddaliśmy do użytku Dom Pogrzebowy w Żninie przy ulicy Klemensa Janickiego 20. Znajduje się tam nowoczesna 12-stanowiskowa chłodnia wraz z Salą Sekcyjną, oraz Salą Pożegnań tzw. Sala Różańcową. Sala różańcowa jest udostępniana  dla Klientów korzystających z usług naszego zakładu. Rodzina Zmarłego może spotkać się tam w dni poprzedzające pogrzeb na wspólnej modlitwie różańcowej czuwając bezpośrednio przy Zmarłym przy otwartej trumnie. Jest to niepowtarzalna okazja do spotkania się z bliską nam Osobą która odchodzi w zaświaty.

We wrześniu 2013 roku oddaliśmy również do użytku Dom Pogrzebowy w Damasławku przu ulicy Wągrowieckiej 11a gdzie znajduje się nowoczsna chłodnia i Sala Różańcowa.

Wieloletnie doświadczenie i profesjonalna obsługa, z którą wychodzimy Państwu naprzeciw, pomoże w przeżyciu trudnych chwil, z jakimi przychodzi się zmierzyć po śmierci bliskiej osoby. Ostatnie pożegnanie powinno pozostać w pamięci jako piękna, spokojna i wyjątkowa ceremonia, dlatego do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, świadcząc usługi na poziomie jakiego Państwo oczekujecie.

Nasi pracownicy odznaczają się odpowiednim doświadczeniem, wysoką kulturą osobistą i życzliwością. Gwarantuje to Państwu rzetelną oraz pełną szacunku organizację i obsługę pogrzebu, a także pozwala bliskim na godne pożegnanie zmarłego w skupieniu i modlitwie.

Uwzględniając specyfikę naszej działalności jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Proponujemy Państwu szeroki wachlarz usług w konkurencyjnych cenach, począwszy od produkcji trumien, nagrobków, wykonywania wieńców, poprzez międzynarodowy transport zwłok i świadczenie pomocy prawnej, a kończąc na organizacji kremacji zwłok.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty usług i produktów.